úklid kuchyně úklid komerčních prostor
Kategorie: Aktuality

Předvánoční úklid

Předvánoční úklidTaké před Vánocemi nestíháte pořádně uklidit? Nestresujte se tím a zavolejte profesionály. Naše hospodyně uklidí za Vás.

Nabídka předvánočního úklidu obsahuje:

- mytí oken, včetně rámů a parapetů – 12 až 20 Kč/ m2 (závisí na velikosti,

 znečištění a typu okna)

- čištění koberců a čalouněného nábytku – 15 až 25 Kč/ m2 (závisí na

 znečištění a materiálu)

- očištění a vytírání podlah

- omytí a naleštění kuchyňské linky (pouze zvenku), omytí elektrospotřebičů (ledničky, myčky, mikrovlnné trouby, konvice a tak dál)

- čištění, omytí a naleštění koupelny, umyvadla, WC mísy, sprchového koutu, včetně dezinfekce

- odstranění vodního kamene, celoplošné omytí a naleštění obkladů a zrcadel

- omytí a naleštění veškerého nábytku, lamp a interiérových předmětů (např. topných těles)

Předvánoční úklid od profesionálů Vám ušetří spoustu času. Místo toho se můžete věnovat dětem, nákupu vánočních dárků či pálení cukroví. Za hodinu zaplatíte 150 korun a většinou je vše během pár hodin hotovo.

Předvánoční úklid poskytujeme po celé Plzni a okolí. Po zaslání Vašeho požadavku na vánoční úklid Vám zavoláme a dohodneme si schůzku ohledně prohlídky domácnosti. Na schůzce si domluvíme soupis prací, termín úklidu, předběžný časový harmonogram úklidu a přibližnou cenu za úklid. Před ukončením úklidu společně projdeme celý byt či dům a případně odstraníme nedostatky.

Myslete dopředu

Při jednání o ceně, je dobré mít rozmyšleno, co budete požadovat. Čím přesnější zadání nám dáte, tím přesnější kalkulaci ceny dostanete. Co si tedy spočítat a promyslet:

- Velikost bytu či obytné plochy domu (m2)

- Typ a počet oken (plastová, špaletová, dvojitá šroubovací)

- Typ podlahové krytiny a rozměry (koberce, laminát, PVC, mramor, dlažba…)

- Materiál čalounění (kůže, textilie)

- Úklid klasickými čisticími prostředky či ekologickými

Stojí to za ty peníze?

Cenové nabídky jsou včetně práce, dopravy pracovníků, potřebného úklidového vybavení a spotřebovaných čisticích prostředků. Ceny jsou bez DPH, jelikož nejsme plátci.  Minimální cena zakázky je 1000 Kč. Vždy ale platí, že cenová nabídka je orientační a konečnou cenu budeme účtovat podle skutečně odvedené práce.

Samozřejmě se zaručujeme za bezúhonnost svých zaměstnanců. Můžeme se tedy domluvit na předání klíčů a po práci se vrátíte domů k hotovému. Pokud ale hynete strachy při představě, že se vám po bytě bez dozoru prochází cizí lidé, můžete být při úklidu přítomni.

O jednorázový předvánoční úklid je velký zájem. A proto dlouho neotálejte a kontaktujte nás co nejdříve.